Bordsur Japy Frères 1800-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BORDSUR, patinerad zink, 1800-talets slut, Ny-Louis Seize, Frankrike, Japy Frères, dekor av putti samt akantus, höjd ca 43 cm, nyckel samt pendel medföljer
Kuntoraportti
Smärre slitage
512740
Päivämäärä:
2018-01-10