Rakel Callander
2018-01-10
512724
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 500 SEK |
RAKEL CALLANDER, matta, rölakan, signerad ca 270x 248 cm
Slitage, fläckar, fransa bortfall