Musikkomposition oljemålning
2018-01-09
512680
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, signerad a tergo Sevastian G V, olja på duk, ca 81x105 cm