Blomsterstilleben oljemålning
2018-01-09
512666
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Blomsterstilleben, signerad och daterad V Peshkon 2008, olja på duk, ca 65x65 cm