Egorov oljemålning
2018-01-09
512651
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: "Vid floden", monogramsignerad, a tergo signerad Egorov I.V., olja på duk, ca 57x50 cm