Stadsbild oljemålning
2018-01-09
512635
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Stadsbild "Prospekt", signerad V Peshkon, daterad a tergo 2005, olja på duk, ca 65x65 cm