Margaret Lewczuk oljemålning
2018-01-09
512608
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARGARET LEWCZUK (USA, född 1952): "The Double", signerad och daterad M. Lewczuk, olja på duk, ca 36x28 cm