Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1700-tal): Maria med barnet, olja på duk, märkt á tergo Javob jordaen? ca 41x50 cm
Duklagningar, retuscher
512579
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här