Hans Walter Sundberg
2018-01-08
512560
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS WALTER SUNDBERG (1922-2004): "uppviglaren", signerad och daterad HWS, olja på duk, ca 62x50 cm