Skjutkäppar
2018-01-07
512506
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKJUTKÄPPAR, 2 st, med slaglås, 1800-tal, en med uttag för löskolv, längd ca 86-89 cm
korrosion, slitage