Bokhyllor i ek
2018-01-07
512505
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLOR, 2 st, 1960-tal, ek, hyllsektioner med skåp och lådor, höjd ca 190, 84x40 cm
Slitage och fläckar, 2 låsta lådor (ej tillhörande nyckel medföljer)