Roger Risberg färglitografi
2018-01-10
512491
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROGER RISBERG (född 1956): "Tandläkarskräck" monogramsignerad RR, PT, färglitografi, bladmått ca 59,5x44 cm
Oramad