Angelica Wiik färglitografi
2018-01-10
512486
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 30/290, färglitografi med glitter, ca 83x59 cm
Skador: Oramad