Kaffekanna rokokostil
2018-01-08
512473
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, höjd 25 cm, vikt ca 619 g
Bruksslitage