Ljusstakar silver Göteborg
2018-01-08
512434
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Ceson Guldvaru AB (1955-1993), Göteborg 1950-tal, fyllda, höjd ca 15 cm
Smärre stötskador