Lasse Åberg färglitografier
2018-01-07
512426
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek ca 44x59 cm vardera
Oramade