Madeleine Pyk färglitografi
2018-01-07
512423
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad , färglitografi, bladmått ca 64x49 cm
Oramad