Grädkanna silver
2018-01-06
512367
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, Zethelius, Stockholm 1841, invändigt förgylld, höjd 16 cm, vikt ca 294 g
Mindre bucklor, ägarstämpel undertill