Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, imaridekor, skålens diameter ca 22, tallrikarnas diameter ca 22 cm
Spricka, mindre nagg
512310
2018-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här