Evy Låås färglitografi
2018-01-05
512276
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EVY LÅÅS(1923-1999): Interiör, signerad och daterad Låås 76, 22/360, färglitografi, dubbelblad, 77x107 cm