Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-01-05
512251
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Angöringsbrygga med fartyg i nöd, otydligt signerad, olja på duk, 90x140 cm
Proveniens: Wifstavarfs Herrgård
Krackelyr