Gunnar Norrman torrnålsgravyr
2018-01-12
512243
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Backlandskap", signerad och daterad G. Norrman 1979, 99/100, torrnålsgravyr, 20x14,5 cm