Oljemålning
2018-01-08
512213
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinnoporträtt, otydligt signerad och daterad 23, olja på duk, 72x80 cm