Sidenbroderi Kina 1900-tal
2018-01-04
512202
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDENBRODERI, Kina, 1900-tal, föreställande mytiska figurer i ett fantasilandskap med beslag i mässing, längd ca 200 cm, höjd ca 45 cm
Slitage och några fläckar, något reducerade kortsidor