Corneille färglitografi
2018-01-04
512188
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Kvinna med fåglar, signerad och daterad -88, 136/200, färglitografi, bildyta ca 29,5x24 cm