Akvarell
2018-01-04
512147
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Roende man´, otydligt signerad och daterad 1912, akvarell, ca 25x52 cm