Oljemålning
2018-01-04
512146
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1880-tal): Landskap med kor, olja på duk, otydligt signerad, ca 42x44 cm