Marianne Ågren oljemålning
2018-01-04
512141
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1983): "Blomstrande kvinna", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 77x79 cm