Moccaskedar mm i silver
2018-01-03
512072
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MOCCASKEDAR, 16 st, SOCKERTÅNG, TÅRTSPADE, silver, 1900-talets mitt, delvis förgyllda samt graverad dekor, tårtspade samt sockertång E Olsson, totalvikt ca 316 g
Bruksslitage, inskription