Rembrandt kopia efter etsning
2018-01-02
512051
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REMBRANDT, efter, tiggande familj, etsning, otydligt signerad, 16x13,5 cm
Smärre hanteringsveck