Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-01-02
512041
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Kor i vattenbryn, otydligt signerad, olja på duk, ca 36x34 cm