Gösta Sundström
2018-01-20
511990
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖSTA SUNDSTRÖM (1920-2008), Vik och vass, signerad Sundström, olja på duk, ca 70x90 cm