Jan Naliwajko oljemålning
2018-01-15
511987
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Figurkomposition, signerad och daterad J Naliwajko 1973, olja på duk, 26x20,5 cm