Marc Chagall efter
2018-01-08
511978
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARC CHAGALL, efter, Figurkomposition, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 54x38 cm
Oramad