Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL, efter, Figurkomposition, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 54x38 cm
Oramad
511978
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här