Oljemålning stadsbild
2018-01-01
511970
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTFIERAD KONSTNÄR, "City View", efter äldre kopia, daterad 1871, olja på pannå, 45x60 cm