Matskedar silver
2018-01-01
511954
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSKEDAR, 4+2+1+1 st., silver 1800/1900-tal, varav 2 st modell Svensk spetsig, samt 2 st troligen Anders Sjöberg Hälsingborg, total vikt ca 462 g
Delvis gravyr, smärre slitage