Birger Birger Ericson
2017-12-31
511845
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Kinaslott, signerad och daterad Birger -44, olja på pannå, ca 56x46 cm