Inge Pettersson
2017-12-31
511844
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
INGE PETTERSSON (född 1944): Trädgårdsmotiv, signerad Inge Pettersson, olja på duk, ca 80x60 cm