Bägare
2018-01-02
511837
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, 6 st., silver, invändigt förgyllda, höjd 9 cm, vikt ca 709 g
smärre slitage