Reinhold Ljunggren litografi
2017-12-31
511832
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Vintermotiv från Trosa, signerad R. Ljunggren, färglitografi 307/310, ca 32x39 cm