Figurscenen oljemålning
2017-12-31
511802
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1700-tal): Figurscen, olja på duk, ca 68x81 cm
Reuscher, dubblerad duk, ytrevor