Richard Ryan
2018-01-02
511690
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade 346/350, serigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm, oramade