Angelica Wiik färglitografi
2018-01-02
511686
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 177/290, ca 58,5x43 cm, oramad
Oramad