Corneille färglitografi
2017-12-31
511667
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Kvinna o fågel, signerad och daterad 91, 176/200, färglitografi, bladmått ca 21x21 cm