Sherryglas 10 st 1800-tal
2017-12-30
511612
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SHERRYGLAS, 5+5 st, 1800-tal, med fjällslipade ben, höjd ca 14,5 respektive 16,5 cm, varav 5 med slipade puntelmärken och 5 utan
Några tillverkningsdefekter, flertal nagg