Charles Sjöholm
2017-12-30
511591
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Tre blomkrukor, signerad, olja på pannå, ca 36x45 cm