Sven-Olof Ehrén Stockholm
2017-12-30
511535
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Vy över Slussen och Stadshuset, signerad och daterad Sven Olof Ehren -80, numrerad 160/360, färglitografi, bladmått 65x50 cm
Oramad, smärre hörnveck, gulnader