Oidentifierad konstnär, bär signatur, olja
2017-12-29
511457
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Sjölandskap i höstfärger, bär signatur, olja på duk, 54x65,5 cm
Krackeleringar, retuscher