Träsnitt Japan
2017-12-27
511436
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TRÄSNITT, Japan, 1900-talets början, motiv av figurscen, med kalligrafi, ca 34x24 cm
Bladet beskuret, slitage