Akvarell Japan
2017-12-27
511423
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AKVARELL, på papper, Japan, 1900-talets början, motiv av man med persikogren bland moln, kalligrafi samt sigill, ca 25x19 cm